Sophia a purtat un costum de baie de culoare metalică, model care a fost făcut cunoscut de Kourtney Kardashian.
Cele trei surori au fost supravegheate chiar de Sylvester Stallone. Totuşi, el nu s-a băgat la distracţie, a preferat să se bucure de alte activităţi pe iaht.

foto Hepta
Sophia a fost însoţită şi de câteva prietene care i-au făcut poze, care probabil vor ajunge pe Instagram.

foto Hepta
Iahtul a fost închiriat de actorul Sylvester Stallone şi deşi nota de plată a fost cu multe zerouri nu a fost o problemă. Actorul are o avere de aproape 400 de milioane de dolari.

foto Hepta
Sophia, Sistine şi Scarlet Stallone s-au distrat toată ziua, printre activităţile preferate fiind săritul de pe iaht.

foto Hepta
Nu au lipsit sesiunile foto, pentru că degeaba te distrezi pe un iaht în sudul Franţei dacă ştii numai tu.

foto Hepta
Scarlet Stallone a fost cea mai dispusă la senzaţii tari, asta pentru că e şi cea mai mică dintre surori. Are 16 ani.

foto Hepta
Cam aşa s-au distrat în vacanţă fiicele lui Sylvester Stallone. Cine ştie, dacă mai rămân câteva zile în Sudul Franţei pot da peste jucătorii naţionalei Franţei, care au câştigat Cupa Mondială. Unii dintre aceştia preferă staţiunile luxoase din Sudul Franţei.