Bucuresti | 102,8FM VENGER pana la 4 cu VENGER MOONSOUND - WHAT IS LOVE (NEW PW) V2

EXCLUSIV! Irina Rimes a dezvăluit pe cine IUBEȘTE! Iată ce a spus despre "Sergiu" de la Carla’s Dreams

irina-rimmes-profm-greeg-onuc-play

Irina Rimes ne-a îndulcit vara și ne-a făcut să visăm frumos. Hitul său “Visele” este în continuare unul dintre cele mai difuzate la ProFM, pentru că hiturile se aud prima dată la ProFM. Joi dimineață, Irina Rimes și DJ Sava au fost invitații lui GreeG și Onuc în matinalul ProFM.

Evident că băieții nu puteau rata ocazia s-o întrebe pe Irina, cine-i colorează visele? Chiar dacă nu vorbește absolut deloc despre viața personală, Irina nu le-a dat băieților motive să viseze, asta pentru că are un iubit. “Da, iubesc. Iubesc muzica, prietenii, colegii de studio. Iubesc pe cineva, dar oficial nu am o relație stabilă. Există acolo pentru mine și asta este foarte important.

GreeG și Onuc au mers cu provocarea mai departe și au întrebat-o dacă iubitul ei este unul din membrii trupei Carla’s Dreams. Irina a spus în glumă că este vorba de "Sergiu" (Andrei Țăruș).

Matinalii ProFM i-au spus Irinei Rimes că o altă moldoveancă i-a lansat o provocare. Este vorba de Anisia Gafton, una din invitatele din această săptămână. Întrebările au fost atât pentru DJ Sava cât și pentru Irina Rimes.

Ce părere ai despre bărbați?

Irina Rimes:  Am o părere bună despre bărbați, altfel aș fi de partea cealaltă. Mi se par indispesabili, în viața unei femei. O femeie care trăiește cu pasiune este o femeie fericită. Cineva trebuie să-ți coloreze visele.

Cel mai penibil moment?

DJ Sava – Mă simt penibil când nu mai recunosc oamenii. Mă întreb de unde-l știu pe acel om?

Irina Rimes  – Am făcut foarte mult voluntariat. M-am dus la primărie cu un dosar de acte. Era foarte multe lume la o coadă, iar eu eram pe tocuri înalte. Voiam să arăt bine în ziua aia. La un moment dat, fiind pe tocuri, am căzut în genunchi. Eu eram foarte mândră, m-am ridicat și am mers mai departe. În spatele meu am auzit niște râsete isterice...

Să citești ultimul mesaj din telefon și să răspunzi cu ce-ți spun GreeG și Onuc

Irina Rimes - Ultimul este de acum trei zille și este de la managerul meu. Adevărul este că nu-mi scriu decât colegii.

Într-adevăr Irina ne-a arătat ultimele mesaje din telefon și nu erau de la iubit, ci de la manager și colegii de trupă. Noul ei single “I Loved You” s-a auzit prima dată în această dimineață la Matinalul ProFM.

MAI CITEȘTE: Râzi cu lacrimi! Vezi cum sună în MOLDOVENEȘTE Loredana, Ruby, Enrique Iglesias, Duffy

ProFM
Theo Rose ProFM
Exclusiv! Theo Rose, în lacrimi: ,,E prima oara când vorbesc despre fostul iubit”
WTFun
andra si catalin maruta
Erau Andra și Cătălin Măruță iubiți când el a apărut în clipul piesei "Băieții și fetele"? "Culmea e că a venit cu o domnișoară"

Andra și Cătălin Măruță sunt împreună de 19 ani și la vară sărbătoresc 17 ani de când s-au căsătorit. Formează unul dintre cele mai sudate cupluri din showbizul autohton și au doi copii pe care-i iubesc mai presus de orice și de care sunt tare mândri.

780 x 440px_vizual Audiențe
Peste 2 milioane de ascultători aleg zilnic frecvențele radio Digi FM, PRO FM, Dance FM și Digi24 FM

Trustul media al Grupului DIGI, care are în componență stațiile Digi FM, PRO FM, Dance FM și Digi24 FM, a continuat să atragă un public numeros și în ultimele luni ale anului 2024. Conform studiului realizat de Mercury Research și Institutul Român pentru Evaluare și Strategie (IRES) în intervalul 2 septembrie - 15 decembrie 2024, posturile au ajuns zilnic la 2.096.300 de ascultători la nivel național, ceea ce reflectă o creștere de 27,82% comparativ cu aceeași perioadă a anului precedent.

DSC08323-2
Ariana, 13 ani, cucerește radioul. „Bitter Sweet”, a intrat în playlistul PROFM!

Prima dată, PROFM: Ariana, adolescenta de 13 ani, a lansat „Bitter Sweet”

Partenerii noștri
PE ROZ Alina Sorescu, despre umilințele din căsnicie:
Alina Sorescu, despre umilințele din căsnicie: "Mă șantaja, îmi spunea că nu sunt în stare. Eram o piesă pe care o punea de colo-colo"

Alina Sorescu, despre umilințele din căsnicie: "Mă șantaja, îmi spunea că nu sunt în stare. Eram o piesă pe care o punea de colo-colo"

FILM NOW Apariția lui Tom Cruise la Super Bowl împarte internauții în două tabere. „Ce s-a întâmplat cu fața lui?”, „E întruchiparea AI?”
Apariția lui Tom Cruise la Super Bowl împarte internauții în două tabere. „Ce s-a întâmplat cu fața lui?”, „E întruchiparea AI?”

Apariția lui Tom Cruise la Super Bowl împarte internauții în două tabere. „Ce s-a întâmplat cu fața lui?”, „E întruchiparea AI?”

DIGI WORLD Ce vezi în imagine, un câine sau o girafă? O iluzie optică a stârnit vâlvă pe rețelele sociale: „Să-mi spună cineva de ce văd un iepure!”
Ce vezi în imagine, un câine sau o girafă? O iluzie optică a stârnit vâlvă pe rețelele sociale: „Să-mi spună cineva de ce văd un iepure!”

Ce vezi în imagine, un câine sau o girafă? O iluzie optică a stârnit vâlvă pe rețelele sociale: „Să-mi spună cineva de ce văd un iepure!”

DIGI ANIMAL WORLD O focă, descoperită într-o cameră de hotel din Țările de Jos. „Crezi că ai văzut totul, apoi se întâmplă așa ceva”
O focă, descoperită într-o cameră de hotel din Țările de Jos. „Crezi că ai văzut totul, apoi se întâmplă așa ceva”

O focă, descoperită într-o cameră de hotel din Țările de Jos. „Crezi că ai văzut totul, apoi se întâmplă așa ceva”

DIGI LIFE Sute de persoane deghizate în Marilyn Monroe, toate îmbrăcate identic, au plonjat în ocean, în Australia
Sute de persoane deghizate în Marilyn Monroe, toate îmbrăcate identic, au plonjat în ocean, în Australia
DIGI SPORT La câteva zile după retragere, Simona Halep a primit vestea, în procesul
La câteva zile după retragere, Simona Halep a primit vestea, în procesul "de 10.000.000 $"
DIGI FM Ce pensie alimentară le plătește Alexandru Ciucu fiicelor sale. Alina Sorescu, noi explicații: „Cu acei bani achit...
Ce pensie alimentară le plătește Alexandru Ciucu fiicelor sale. Alina Sorescu, noi explicații: „Cu acei bani achit...
UTV Romina Gingașu își lansează propriul brand de cosmetice. Piero Ferrari i-a făcut o surpriză la ședința foto
Romina Gingașu își lansează propriul brand de cosmetice. Piero Ferrari i-a făcut o surpriză la ședința foto